Чекаємо Вас на виставці LEATHER AND SHOES 2020 '1 39 з 21 по 24 січня 2020

Події

Наша команда Grisport в січні 2020 року готує для вас багато нового і цікавого! Запрошуємо відвідати захоплюючу Міжнародну спеціалізовану виставку взуття LEATHER AND SHOES 2020 '1 39 з 21 по 24 січня 2020 року, де ми будемо демонструвати якісну, оригінальну продукцію Grisport!

На ній вас чекає презентація нової колекції трекінгового взуття. Стильні та функціональні моделі однозначно підкорять серця активних і спортивних людей.

Головна фішка нашої виставки - це презентація абсолютно нової розробки наших партнерів компанії VIBRAM. Сучасна і справді революційна антиковзаюча підошва Arctic Grip Ice заслуговує на окрему увагу. Це саме той елемент, з яким будь-яка пара стане максимально функціональною і безпечною навіть на самих слизьких поверхнях. Вона дарує впевненість у кожному кроці, де б ви не знаходилися.

Приємна можливість не тільки приміряти і подивитися на взуття, а й відзначити його переваги. Кожен бажаючий матиме можливість протестувати вироби з революційною підошвою від Vibram Arctic Grip Ice в реальних умовах. Наш стенд буде оснащений штучним льодом, на якому ви зможете оцінити на ділі всы властивості нової розробки.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами на виставці!

 

Зв'яжіться з нами
Ваше ім'я
Телефон
Зв'яжіться з нами
* Форма тільки для оптових клієнтів.
Ваше ім'я
Телефон
Кількість пар