Захисне робоче взуття

Стильні колекції взуття
Колекція
Мембрана
Підошва
Утеплювач
Матеріал верху
Сезон
Розмір
Колір
Фільтр товарів
Сортувати:
Товарів: 0

У сучасних реаліях робоче взуття відіграє велику роль у забезпеченні безпеки співробітників різних компаній. Це невід'ємний елемент екіпіровки багатьох фахівців, чия діяльність пов'язана з підвищеними навантаженнями і складними умовами праці. Саме з цієї причини важливо, щоб таке взуття відповідало європейським стандартам якості, що гарантує відповідний рівень захисту. Крім того, воно повинно забезпечити відмінну ступінь комфорту і впевнено справлятися навіть з самими складними погодними умовами.

Робоче взуття італійського бренду Grisport за останні роки зарекомендувало себе як ідеальний трудовий «помічник». Продукція цієї компанії перевершує очікування навіть найвибагливіших клієнтів. Ця закономірність стала результатом наполегливої ​​праці і більш ніж 40-річного досвіду на взуттєвому ринку. З тих пір, як в 1977 році двоє братів-італійців заснували цей бренд, Grisport перетворився у велику міжнародну компанію, ставши одним з лідерів вищезгаданої сфери.

В наші дні фабрика щорічно виробляє більше 4 мільйонів пар взуття, що свідчить про надвисоку популярність її продукції. Робоче взуття, вироблене італійськими майстрами Grisport, виділяється на тлі конкурентів своєю надійністю, довговічністю і комфортом. Саме комбінація цих чинників дозволяє говорити, що продукція подібного роду є еталоном європейської якості. І цей факт можуть підтвердити мільйони людей по всьому світу, які вже встигли придбати вироби компанії Grisport.

Захисне взуття - невід'ємна частина спецодягу

Важливо знати, що захисне взуття, яке виробляють на італійській фабриці, пошите із застосуванням найсучасніших технологій. Йдеться про такі розробки як:

· Мембрани Sympatex і Spo-Tex;

· Підошви Active і Vibram;

· Надміцна тканину Cordura і натуральна шкіра найвищої якості;

· Системи Support System і R-system.

Це лише кілька технологій, за допомогою яких шиється захисне взуття Grisport. Завдяки такому підходу, кожен клієнт отримує продукцію, яка повністю відповідає сучасним умовам праці. При цьому в компанії не забувають про традиції, що передаються з покоління в покоління італійськими ремісниками.

На сьогоднішній день продукція Grisport є ідеальним варіантом для людей, які потребують надійного захисту і комфорту в процесі виконання своєї роботи.

Зв'яжіться з нами
Ваше ім'я
Телефон
Зв'яжіться з нами
* Форма тільки для оптових клієнтів.
Ваше ім'я
Телефон
Кількість пар