Догляд за взуттям

Правильний догляд за взуттям з нубуку та натуральної шкіри

Нубук

Нубук дуже міцний і практичний матеріал, що володіє рядом переваг. Але для того, щоб взуття з нубуку довго радувало своїх господарів привабливим зовнішнім виглядом за ним, відповідно, потрібно доглядати. Правильний догляд за взуттям з нубуку складається з декількох нескладних правил. Перше - щоденне очищення (після кожної експлуатації). Для правильного очищення варто придбати спеціальні щітки, і очищуючі спреї, оскільки звичайні засоби для гладкої шкіри не підходять.

Перед початком очищення, взуття обов'язково потрібно просушити. З сухого взуття, за допомогою спеціально щітки, акуратно видаляємо забруднення, з верхньої частини і боків. Для підошви все ж краще використовувати фланелеву тканину. Невеликі розводи або білі плями легко прибираються за допомогою вологої тканини.

Друге - періодичне підфарбовування взуття. При тривалій носці, на взутті з нубуку можлива втрата насиченості кольору, потертості, особливо на ділянці носка. Ситуацію легко можна виправити за допомогою спеціальної фарби для нубуку. Фарби існують у вигляді спреїв і кремів. Тут, як говориться - на любителя. Сучасні фарби часто мають водовідштовхувальні властивості, що створює додатковий захисний бар'єр на вашому взутті. Водовідштовхувальне просочення для взуття з нубуку можна придбати і використовувати окремо від фарби.


Натуральна шкіра

Натуральна шкіра дуже ніжний матеріал, і щоб взуття довго зберігало товарний вигляд, потрібно щоденно за ним доглядати. Обов'язковою потрібно просушувати і очищати взуття після кожної носки, а також необхідно застосувати спеціальні креми, аерозолі або спреї, в складі яких є не тільки водовідштовхувальні, але і поживні компоненти.

Приділяйте увагу вашому взуттю, і воно прослужить вам вірою і правдою не один рік!

Зв'яжіться з нами
Ваше ім'я
Телефон
Зв'яжіться з нами
* Форма тільки для оптових клієнтів.
Ваше ім'я
Телефон
Кількість пар