Як зробити оптове передзамовлення?

Договір - умова успішної співпраці

Наша компанія спеціалізується на роботі з оптовими клієнтами і для поліпшення якості роботи рекомендуємо укладати договори на майбутній торговий сезон за попереднім замовленням. Такий спосіб роботи дозволяє нашим клієнтам не тільки заздалегідь підготуватися до сезону, але і значно заощадити, адже ми надаємо значну систему знижок своїм клієнтам і пропонуємо гнучкий графік поставок.


Договори для оптових клієнтів

Для успішної співпраці потрібно укласти договір із зазначенням специфікації на обраний товар на майбутній сезон.

Для кожного нового сезону умови співпраці можуть відрізнятися, тому, для отримання нової, достовірної інформації та нових прайсів, звертайтеся до менеджерів компанії.

Всіх існуючих і нових оптових клієнтів, а також організаторів спільних покупок запрошуємо до співпраці. У нас ви зможете придбати взуття найвищої якості від відомої італійської фабрики Гріспорт на найвигідніших умовах. Взуття Grisport відрізняється не тільки стильним зовнішнім виглядом, модним дизайном, але і високою якістю, адже у виробництві використовуються виключно високоякісні матеріали, сучасні технології (дивимося докладніше на сторінці «Технології») і багаторічний досвід своїх майстрів. При розробці нових моделей дизайнери орієнтуються на сучасні запити своїх клієнтів, тому взуття Grisport завжди бажане і затребуване!


Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!

Зв'яжіться з нами
Ваше ім'я
Телефон
Зв'яжіться з нами
* Форма тільки для оптових клієнтів.
Ваше ім'я
Телефон
Кількість пар