Vibram

Технології

Європейська компанія Vibram виробляє продукцію для різних напрямків, серед яких і спортивний туризм. Кожен день в невеликому містечку на півночі Італії виробляється більше сотні моделей, всього близько 50000 пар підошов. Кожна модифікація розроблена для певних погодних умов і специфічних завдань.

Наші ноги щодня піддаються великим навантаженням, які з часом роблять свій вплив на організм в цілому. У групі ризику, в першу чергу, спортсмени, екстремали, люди, що займаються спортивним орієнтуванням. Але в повсякденному житті ми також ставимо під загрозу своє здоров'я, пересуваючись поганими дорогами і в неправильно підібраному взутті, сприяючи негативному механічного впливу на м'язи і суглоби.

Хороші туфлі або черевики повинні мати якісну підошву. Продукція Vibram розроблена у співпраці з кращими європейськими медиками, професіоналами в області біомеханіки стопи. Каучукові суміші, з яких виробляють підошви, розроблено окремо для кожного конкретного виду фізичної активності; конструкційні рішення також покликані забезпечити найбільший комфорт.

Суворі погодні та геоморфологічні умови, які чекають в тривалих походах і важких сходженнях вимагають особливої ​​ефективності від кожного елемента екіпіровки, особливо взуття. Тому туристам добре відомі підошви Vibram, часто використовувані при виробництві чоловічих і жіночих похідних черевиків, зокрема марки Grisport, фахівці якої приділяють особливу увагу розробці кожного елемента свого взуття.

Компанія представлена ​​на ринку більше трьох десятиліть, протягом яких проводилися дослідження і розроблялися нові технології. Взуття Grisport - це незмінна якість, кращі матеріали і висока функціональність - відмінний вибір для енергійних, але при цьому уважних до свого здоров'я людей. Дизайн і колірні рішення розроблені відповідно до модних тенденцій.

В екстремальних умовах особливо важливо відчуття стабільності і безпеки. Черевики виробництва Гріспорт повторюють форму стопи, що перешкоджає зісковзуванню, деформації, а також забезпечує певну підтримку. Адже хороше взуття зменшує навантаження на суглоби, запобігає передчасному стомленню і допомагає формуванню правильної постави.

Спеціально передбачені устілки з гелевою п'ятою сприяють поглинанню ударів, спрощуючи, таким чином, проходження найбільш травмонебезпечних ділянок шляху. Структура підошви є стабільною опорою для ваших ніг і покликана служити довгі роки без втрати своїх якісних характеристик.

Зв'яжіться з нами
Ваше ім'я
Телефон
Зв'яжіться з нами
* Форма тільки для оптових клієнтів.
Ваше ім'я
Телефон
Кількість пар