Купити взуття Grisport в Лозове

Втомлюючись від ритму великого міста, більшість прагне вибратися за його межі для того, щоб провести вихідні в тиші природи і з користю для здоров'я. Прогулянки по пересіченій місцевості (трекінг) - найпопулярніший вид відпочинку у міських жителів. Щоб відпочинок не затьмарив неприємностями у вигляді мозолів на ногах, потрібно грамотно купити взуття в Лозовій для прогулянок.

Для трекінгу призначається спеціалізоване взуття, яке, в залежності від виду подорожі, ділиться на класи:

1. Для сходження на гірські вершини підійдуть жорсткі черевики з підошвою Vibram, яка надає стійкості на кам'янистій поверхні і невеликих заледеніннях. На черевики можна додатково закріпити льодоступи. Цей клас взуттєвих виробів найдорожчий.

2. Спрощений варіант трекінгових черевиків призначається для довгих походів пішки. Вони створені з непромокаючого матеріалу Gri-tex для зимових прогулянок по снігу або мокрій траві. Купити взуття в Лозовій для використання на короткі відстані можна зі шкіри або шкірозамінника.

Жіночі моделі середнього і легкого класу чудово поєднують в собі якість, зручність і красу.

Трекінгові моделі для зимових прогулянок відомі виробники спеціалізованого взуття випускають на хутрі з вологонепроникних матеріалів. Якщо потрібно купити взуття в Лозовій для прогулянок з дитиною, то краще вибирати чоботи або черевики фабрики Grisport. Ця тепла і комфортна продукція дозволить пережити будь-які морози, створена із застосуванням сучасних утеплювачів з «дихаючих» матеріалів і просто шикарна по дизайну.

Як уже згадувалося вище, в своєму виробництві компанія Grisport використовує мікропористі мембрани Gritex і Spo-tex. Продукція з мембраною становить більшу частину асортименту. Вона наділена великими перевагами в порівнянні з моделями без мембрани - волога не в змозі пройти через мікропори мембранного матеріалу, а продукт природного виділення - піт, вільно виходить через мікропори у вигляді пари. Ці якості гарантують відсутність будь-якої вогкості, вологи і створять комфортний мікроклімат всередині взуття.

Віддаючи перевагу виробам Гріспорт, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте якість набагато вищe за ціну. Щоб переконатись, рекомендуємо купувати продукцію Grisport в магазинах офіційного представника компанії оптом чи вроздріб https://grisport.ua/page/shops/.

Зв'яжіться з нами
Ваше ім'я
Телефон
Зв'яжіться з нами
* Форма тільки для оптових клієнтів.
Ваше ім'я
Телефон
Кількість пар